top of page

Žalianamis ieško savanorių 11 sezonui!

Žalianamis ruošiasi naujam sezonui ir kviečia visus norinčius nuo 14 iki 24 m. į savanorių gretas!

Jeigu tau įdomu išbandyti save naujose srityse ir išlysti iš savo komforto zonos, išbandyk šią savanorystės programą. Tavęs laukia savanorių mokymai kiekvieną mėnesį, individualios konsultacijos, komandinės refleksijos, taip pat, kiekvienas savanoris gauna po jaunimo darbuotoją-mentorių, kuris lydi visų procesų metu.

Visos programos metu ugdysime: atsakomybės, lyderystės, savarankiškumo, bendradrbiavimo, renginių organizavimo, kūrybingumo, gebėjimo reflektuoti įgūdžius.

Žalianamis yra saugi erdvė laisvai saviraiškai bei Tavo idėjoms, tada nedelski ir registruokis jau dabar!

Daugiau informacijos apie Žalianamį ir savanorystę sutiksi skaidrėse:

https://1drv.ms/b/s!AmnykFk7h125gQyYOmzuAlrul3sm?e=ZHpAz4 Registraciją į savanorystės programą kviečiame užpildyti iki rugsėjo 8 d.: https://forms.gle/Si1WX7TmgtbWT9vT6 Jeigu turi klausimų dėl savanorystės arba norėtumei plačiau susipažinti su programa, jaunimo darbuotojais, pačiu Žalianamiu bei apsispręsti dėl dalyvavimo, kviečiame tave rugsėjo 5 d. 18h į savanorystės pristatymą, kuris vyks Žalianamyje (Antakalnio g. 84a)

Taip pat Žalianamis yra priimanti organizacija JST (Jaunimo savanoriškos tarnybos) programos dalyviams! Daugiau informacijos apie tai, ir kaip dalyvauti, rasi čia: <

https://jra.lt/jaunimui/dalyvauk/registracija-i-jst=">https://jra.lt/jaunimui/dalyvauk/registracija-i-jst</a>">

Comments


bottom of page