top of page

Ieškomi Žalianamio savanoriai

Žalianamis plečia savo savanorių komandą ir kviečia prisijungti jaunus žmones nuo 18 m., norinčius prisidėti prie Žalianamio renginių, veiklų kūrimo bei bendruomenės auginimo! Šiuo metu ieškome žmonių prisijungti į mūsų savanorių komandą bei įgyvendinti vienkartinius renginius ir veiklas. Tad kokią savanorystę siūlome? 

1. Trumpalaikę savanorystę (trunka 2 - 3 mėn.)Trumpalaikėje savanorystėje savanoris:- Prisideda kūrybinėmis idėjomis bei jų įgyvendinimu (generuoja idėjas apie renginius, veda veiklas, užsiėmimus)- Kuria renginių aprašymus- Pasitinka lankytojus, jiems aprodo Žalianamį. Iš dalies - visai kaip Žalianamio šeimininkas!- Padeda jaunimo darbuotojams - su renginiais, su lankytojų pasitikimu bei Žalianamio tvarkos priežiūra 

2. Ilgalaikę savanorystę (trunka 6 mėn. ir ilgiau)Jos metu savanoriai:- Generuoja renginių, veiklų idėjas, jas įgyvendina kartu su komanda- Pasitinka lankytojus, jiems aprodo Žalianamį- Užsiima sklaida socialiniuose tinkluose- Padeda palaikyti Žalianamyje tvarką- Komunikuoja dėl veiklų su jas vedančiais žmonėmis- Kuria renginių aprašymus- Taip pat, yra galimybė patobulinti savo įgūdžius ir kitose Žalianamio veiklose: tinklalaidės “Youthworkerių reivas” kūrimas, filmavimas, tobulėjimas grafinio dizaino sferoje (FB viršelių, plakatų kūrimas), norintiems įgauti praktikos rašymo sferoje - zalianamis.lt straipsnių rašymas ir t.t. 

3. Momentinę savanorystę:- Nori pravesti veiklą, įgyvendinti renginio idėją, o gal pravesti visą renginių ciklą? Šis savanorystės modelis - kaip tik tau! Pildyk anketą su savo idėja, ir mes būtinai suderinsime laiką bei galimybes!Tad savo vietą atras visi atėję savanoriauti - tiek norintys pasireikšti kūrybiškai, tiek įgauti patirties veiklų organizavimo procesuose, tiek įgyvendinti inciatyvas!

 Pažadame:- Savanorių mokymus- Erdvę reikšti savoms idėjoms- Jaunimo darbuotojų pagalbą įgyvendinant savo iniciatyvas Laukiame užpildytos savanorystės formos iki sausio 17 d.!

Savanorystės forma:

Comments


bottom of page