top of page

Individualios mentorystės programa

Mes vėl skelbiame registraciją į savo populiariausią kas metinę individualios mentorystės programą!Jeigu tu esi jaunas žmogus (14-29 m.), gyveni Vilniuje ir ieškai asmeninio palydėjimo, kad galėtum dar giliau pažinti savo vidinį pasaulį, išsigryninti savo gyvenimo viziją arba perliptum savo vidines kliūtis siekiant kokybiškesnio gyvenimo, tuomet atrask sau tinkamiausią mentorių.

Vietų skaičius ribotas, nes šiais metais turime *4 mentorius ir 14 vietų, tad jeigu jauti kad vienas iš mentorių tau rezonuoja ir su juo/ja galėtum rasti bendrą kalbą, tuomet registruokis!

*Registracija pratęsta iki rugsėjo 30 d., tačiau gali būti stabdoma anksčiau, jeigu vietos užsipildys.*Programa yra nemokama jaunimui.

Recent Posts

See All

Antakalniečiai Antakalniečiams

Visus antakalniečius ir vilniečius - vaikus ir tėvelius, gruodžio 17 d. , šeštadienį, kviečiame jaukiai ir šiltai pasibūti drauge jau tradicija tapusioje Antakalniečių bendruomenės ir Antakalnio atvi

Skaitmeninė galia 3

Skaitmeninė galia 3 - jau trečius metus iš eilės besitęsiantis projektas apie skaitmenizaciją, darbo su jaunimu lauke dirbantiems edukatoriams bei jaunimo darbuotojams, finansuotas Jaunimo reikalų age

bottom of page