top of page

Palaikome Ukrainos jaunimą Lietuvoje


Prisidedame prie pagalbos Ukrainos jaunimui Lietuvoje. Norime pasidalinti laisvalaikio ir tobulėjimo veiklomis Ukrainos jaunimui nuo 14 iki 29 metų, kurias galėtų rasti pas mus

Muzikos erdvė – tai gitaros, būgnai, pianinas ir kiti instrumentai, kurie muzikos mylėtojo rankose gali įgauti naują, dar negirdėtą skambesį, o su grupe bendraminčių yra galimybė sukurti ir savo grupę.

Karjeros klubas – tai kas mėnesiniai savęs pažinimo renginiai ir asmeninės karjeros konsultacijos, kurių tikslas padėti jaunam žmogui atrasti save karjeros pasaulyje, realizuoti save gyvenime, asimiliuotis naujoje aplinkoje.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai kūrybinė erdvė skirta atskleisti savo kūrybinius gebėjimus per piešimą, meno terapiją, kurios tikslas - pažinti save, savo emocijas, atsipalaiduoti bei ugdyti save per kūrybą.

Atvira erdvė – tai erdvė jaunimo centro patalpose kur jaunimas gali saugiai ir laisvai būti, užsiimti turiningu laisvalaikiu, bendrauti, mokytis įdomių dalykų, realizuoti savo pačių idėjas.

Yoga – tai fizinė ir dvasinė ugdymosi sistema, kuri per specialius fizinius pratimus vadinamus - asanomis, kvėpavimą bei meditaciją, siekiamas proto ir kūno vidinis balansas. Taip pat atvirame jaunimo centre turime ir kitų užsiėmimų, kurie galėtų sudominti Ukrainos jaunimą: Laisvo šokio užsiėmimaiStalo žaidimų vakaraiVaikų teatro studija nuo 10-15 metų Į renginius būtina registracija asmenine žinute mūsų Facebook paskyroje, visi norintys gali registruotis anglų, rusų arba lietuvių kalba. Norint ateiti į atvirąją erdvę registracija nebūtina. Visos veiklos yra nemokamos. Suinteresuotų organizacijų ir visų prašome pasidalinti šia žinia su tais kam šiuo metu tai gali būti svarbu.

Comments


bottom of page