top of page

Tapk Žalianamio savanoriu!


Ar 2024 metams esi nusimatęs/nusimačiusi tikslų, susijusių su asmeniniu tobulėjimu? O gal net esi įsirašęs/iusi savanorystę?Žalianamis kviečia visus norinčius nuo 16 iki 25 m. prisijungti į 2024 metų savanorių gretas!

Jeigu tau būtų įdomu atrasti save naujose srityse, bendrauti su jaunais žmonėmis, keltis sau asmeninius tikslus juos siekiant su mentorės pagalba, išlįsti iš savo komforto zonos, inicijuoti ir įgyvendinti įvairias idėjas, ši savanorystės programa kaip tik tau!


Programos metu:

- kiekvieną mėnesį dalyvausi komandiniuose savanorių mokymuose

- turėsi jaunimo darbuotoją - mentorę, su kuria individualiai susitiksi porą kartų per mėnesį

- dalyvausi kassavaitiniuose komandos susitikimuose

- vesi, organizuosi veiklas, užsiėmimus, skirtus jauniems (14-29 m.) žmonėms

- aktyviai bendrausi su jaunimo centro lankytojais

- turėsi laisvę ir galimybę išpildyti savo visas kūrybines idėjas! (Nuo podcastų, filmukų kūrimo iki kūrybinių projektų, renginių organizavimo)


Visos programos metu ugdysime: atsakomybės, lyderystės, savarankiškumo, bendradarbiavimo, renginių, veiklų organizavimo, kūrybingumo, gebėjimo bendrauti, reflektuoti įgūdžius.


Registracijos anketa (registracija vyksta iki sausio 12 d.):


Žalianamis yra saugi erdvė laisvei, saviraiškai, savęs išbandymui bei Tavo idėjoms! Tad jei gali per savaitę skirti ~7h savanorystei Žalianamyje, kviečiame registruotis! Registracijos anketa:
Daugiau informacijos apie Žalianamį ir savanorystę sutiksi skaidrėse:


Susidomėjai, tačiau vis dar turi klausimų, sunku apsispręsti ar ši programa tau tinkama? Kviečiame atvykti į savanorystės pristatymą Žalianamyje sausio 9 d. 18:00! Jo metu galėsi pamatyti erdvę gyvai, susipažinti su jaunimo darbuotojais, patyrusiais savanoriais, užduoti rūpimus klausimus bei sužinoti daugiau informacijos apie pačią programą


Renginio nuoroda:

Recent Posts

See All
bottom of page