top of page
_DSC1288_edited.jpg

Kas yra Žalianamis?

Vilniaus Antakalnio atviras jaunimo centras, vadinamas Žalianamiutai erdvė 14 – 29 metų jauniems žmonėms.

Atviri jaunimo centrai - tai būtent jauniems žmonėms ir dėl jų veikiančios patalpos, skirtos būti, bendrauti, susipažinti, mokytis, tobulėti ir veikti. Buvimas jaunimo centre jauniems žmonėms nieko nekainuoja, nereikalauja jokios registracijos ar įsipareigojimų.

Antakalnio atviras jaunimo centras siūlo ne tik erdvę būti ir bendrauti, bet ir daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja patys jauni žmonės savanoriškais pagrindais – tai ir įvairūs šokiai, rankdarbiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai ir kt.

Žalianamis yra jauniems žmonėms ir yra toks, kokį jį kuria patys jauni žmonės – reikia tik ateiti ir tapti šios draugiškos, padedančios, prasmingos bendruomenės dalimi!

Žalianamio
pagrindiniai tikslai

Sukurti erdvę ir sąlygas jauniems žmonėms prasmingai ir įdomiai leisti laiką, padėti įgyvendinti idėjas bei tobulėti kaip asmenybei. Centre dirba kompetentingi jaunimo darbuotojai, kurie pasitinka kiekvieną atėjusį, padeda jam susipažinti ir rasti savo vietą, jaustis saugiai ir jaukiai.

139_edited.jpg

Mūsų komanda

Žalianamio atmosfera, veiklos, renginiai, projektai ir kita kūryba gimsta didelės komandos dėka! Čia rasite ne tik jaunimo darbuotojus, tačiau ir savanorių komandą, kuri užtikrins, kad kaskart apsilankęs Žalianamyje pasijustum kaip namie!

3.png

AyŞe ir Burcu

Tarptautinės savanorės

Mūsų draugai ir rėmėjai

bottom of page